Укр
(067) 467-17-69

Про нас

Компанія «Рекламна вивіска» надає повний цикл рекламних послуг: від розробки концепції зовнішньої реклами до монтажу та постсервісного обслуговування.

Ми допоможемо популяризувати ваш бренд і збільшити продажі за допомогою актуальних маркетингових інструментів.

«Рекламна вивіска» — це кваліфіковані фахівці, які готові експериментувати та створювати оригінальні рекламні концепції. Під час розробки дизайн-проєкту ми орієнтуємося на головні завдання — впізнаваність бренду, залучення клієнтів і підвищення продажів.

Чому ми

Комплексний підхід
Ми надаємо повний цикл послуг: від розробки логотипу до комплексного внутрішнього та зовнішнього рекламного оформлення, включаючи розробку концепції, дизайн-проєкт, розрахунок, виробництво, монтаж рекламних і виставкових конструкцій, торговельного обладнання. За 15 років наша команда встигла розробити та втілити кілька тисяч проєктів.

Нестандартні унікальні проєкти
Ще одна наша фішка, яка відрізняє нас від інших, — створення нестандартних рекламних конструкцій. Проєкти, які ми робимо, можуть реалізовувати лише деякі компанії.

Збільшення трафіку відвідувачів
Оформлення торгових площ, яке приваблює потенційних клієнтів.

Персональна комунікація
До кожного проєкту ми прикріплюємо дизайн-групу та профільного менеджера. Так наші клієнти можуть у будь-який час проконтролювати все та дізнатися, на якому етапі перебуває проєкт.

Реальні терміни та доступні ціни
Наші фахівці виконують замовлення протягом 5-7 днів. Також ми пропонуємо максимальну кількість варіантів, які підходять вам за ціною.

Компанія «Рекламна вивіска» піклується, щоб ваш бізнес ставав впізнаваним та розвивався. Ваш розвиток — це наша перспектива. Телефонуйте прямо зараз, первинна консультація із зовнішньої реклами в Києві безкоштовна.